Zamknij

Brąz sanockiej sztafety na Mistrzostwach Polski Juniorów

19:00, 17.02.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. UKS MOSiR Sanok
REKLAMA

Podczas ostatniego weekendu w Arenie Sanok odbyła się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Short-track. Na starcie zawodów pojawiło się 68 zawodniczek i zawodników reprezentujących 10 klubów.

W czasie dwudniowych zmagań rozegrano 137 wyścigów indywidualnych i sztafetowych. Sanocką ekipę reprezentowali Emila Kapalska, Vanessa Florczak i Michał Pawłowski z UKS MOSiR oraz Julia Kalityńska z SKŁ Górnik Sanok. Najlepszym osiągnięciem może się pochwalić drużyna dziewcząt, która w biegu sztafetowym na 2000 m wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. Najwięcej medali zdobyli reprezentanci Juvenii Białystok.

Michał Pawłowski zajął indywidualnie piąte miejsce na dystansie 1000 m, a na pozostałych oraz w wieloboju uplasował się na szóstym miejscu. 19-letni zawodnik, dwa tygodnie temu zdobył cztery medale Mistrzostw Polski na długim torze, dlatego jego lokaty należy uznać za bardzo dobre. 

Zawody były organizowane tradycyjnie przez Klub Sanocki MOSiR i po raz kolejny został wysoko oceniony zarówno przez samych uczestników jak i Prezesa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego, który na ręce Dyrektora MOSIR-u Tomasza Lasyka przekazał gratulację i podziękowania.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%