Zamknij

Świetna dyspozycja zawodników testowanych. Wiki Sanok - Wisłok Sieniawa 6:2

08:00, 28.02.2021 Kamil Mielnikiewicz Aktualizacja: 14:41, 28.02.2021
Skomentuj źródło: Wiki Sanok / FB | fot. Tomasz Sowa źródło: Wiki Sanok / FB | fot. Tomasz Sowa

W szóstym meczu kontrolnym przed zbliżającą się rundą wiosenną podopieczni trenera Sylwestra Kowalczyka wygrali z wyżej notowaną drużyną z Sieniawy 6:2.

Mecz na Wiki Arenie lepiej rozpoczęli gospodarze, jednak przyjezdni całą pierwszą połowę grali w niskiej obronie nie pozwalając na zbyt wiele piłkarzom z Sanoka. Dobrą sytuację na zdobycie pierwszej bramki miał Rafał Domaradzki, jednak uderzona przez niego futbolówka poszybowała prosto w poprzeczkę. Chwilę później Wisłok przeprowadził składny, drużynowy kontratak, który w konsekwencji doprowadził do straty gola. Zawodnicy Wiki przez następne minuty prowadzili grę, jednak nic wiele z tego nie wynikło.

W przerwie, trener zdecydował się na zmianę składu. Większość piłkarzy zostało zastąpionych przez graczy testowanych. Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania, zamieszanie w polu karnym wykorzystał Szymon Florek, umieszczając piłkę za linią bramkową. Na przestrzeni kolejnych minut zespół Sylwestra Kowalczyka za sprawą zawodników testowanych zdobył trzy bramki. Można było zauważyć, że przyjezdni opadli z sił, robiąc rywalom dużo miejsca na boisku. Przed końcowym gwizdkiem Wisłok wykorzystał dekoncentrację gospodarzy, pokonując Patryka Szlachcica. Ostatecznie sparing zakończył się wynikiem 6:2 na korzyść gospodarzy.

Dla Wiki był to szósty sparing przed rundą wiosenną. Dotychczas zespół z Sanoka zanotował cztery wygrane oraz dwie porażki.

Wiki Sanok - Wisłok Sieniawa 6:2