Zamknij

Wygrana po ciężkim boju. Trzy punkty zostają w Zagórzu

09:09, 12.09.2021 Kamil Mielnikiewicz Aktualizacja: 09:30, 12.09.2021
Skomentuj Fot. MKS Osława Zagórz | Facebook Fot. MKS Osława Zagórz | Facebook

Juniorzy młodsi MKS-u Osławy Zagórz po zaciętej walce do ostatnich minut pokonali na własnym terenie Stal II Mielec 3:2 i po trzech kolejkach zespół prowadzony przez trenera Jakuba Czurę ma na swoim koncie komplet punktów.

Od pierwszych minut ekipa gości postawiła ciężkie warunki gospodarzom. Drużyna kreowała akcję, z których jak najszybciej chciała strzelić bramkę. Mimo starań, juniorzy Osławy starali się kontrolować grę. Podopieczni Jakuba Czury zagrali świetnie w defensywie, a kropkę nad i postawił Jakub Gocek, który prawidłowo wykonał rzut wolny.

Niestety w ostatniej minucie meczu Gracjan Gruszka niefortunnie upadł i złamał rękę.

JUNIORZY MŁODSI

MKS Osława Zagórz - FKS Stal II Mielec 3:2

Jakub Bańczak, Sebastian Cęgiel, Jakub Gocek

MKS Osława Zagórz: Jakub Kania, Bartosz Gocek, Patryk Sech, Norbert Olejarz, Rafał Strzałka, Dawid Kościółek, Jakub Gocek, Gracjan Gruszka, Miłosz Koczera, Sebastian Cęgiel i Jakub Bańczak.