Zamknij

STS Sanok zagra z Energą Toruń. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz za darmo

23:41, 15.09.2021 Kamil Mielnikiewicz Aktualizacja: 23:45, 15.09.2021
Skomentuj Fot. PHL Fot. PHL

W czwartek, Ciarko STS Sanok zagra na wyjeździe z Energą Toruń w ramach 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Mecz będzie transmitowany bezpłatnie na kanale Polskiego Hokeja.

• STS Sanok przystępuje do spotkania z niekorzystnym wynikiem
  • O której i gdzie rozpocznie się transmisja?

Cztery bramki Koguta

Torunianie bardzo dobrze rozpoczęli sezon 2021/2022. W minionym tygodniu w piątek na inaugurację pokonali Re-Plast Unię Oświęcim 6:4, a dwa dni później w niedzielę zwyciężyli z Tauronem Podhale Nowy Targ 5:2. Zwłaszcza mecz z Unią miał niezwykły przebieg. Po dwóch tercjach torunianie prowadzili 5:0 i wydawało się, że wynik spotkania jest już przesądzony. Zawodnicy z Oświęcimia po stracie szóstej bramki w trzeciej tercji... obudzili się. Biało-niebiescy w siedem minut zdobyli cztery bramki! Stalowe Pierniki na więcej jednak nie pozwoliły rywalom. W zespole świetnie odnalazł się Patryk Kogut, który po dwóch spotkaniach ma na swoim koncie cztery trafienia, a w spotkaniu z Unią zaliczył hattrick. Latem Kogut przeszedł do KH Energi z GKS Tychy, gdzie zdobył czterokrotnie mistrzostwo Polski.

Chcą być gotowi na wyzwania

Ciarko STS Sanok ma na koncie dwie porażki, z mocnym GKS Tychy przegrało tylko 0:2. W starciu z tyszanami podopieczni Marka Ziętary mieli problemy ze skutecznością, ale w zespole rywali świetnie spisywał się Ondrej Raszka, który obronił 25 strzałów sanockich hokeistów. Z GKS Katowice było już gorzej, bo zespół przegrał 1:6.

Chciałbym przeprosić kibiców, że mecz tak się potoczył. Musimy wszystko przeanalizować, bo czekają nas kolejne trudne spotkania. Chcemy być przygotowani na te starcia

– mówił po spotkaniu trener Marek Ziętara.

Mecz będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja. Transmisja rozpocznie się już o godzinie 17:45, bo mecz poprzedzi Magazyn Hokejowy. Spotkanie w Toruniu zaplanowane jest na godzinę 18:30.