Zamknij

Podsumowanie piłkarskiego weekendu

07:00, 19.10.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. Kamil Mielnikiewicz | Zdj. ilustracyjne
REKLAMA

Za nami kolejny weekend z rozgrywkami lokalnymi. Poniżej prezentujemy wyniki i strzelców w poszczególnych spotkaniach. Najwyższym rezultatem zakończyło się starcie pomiędzy Remixem Niebieszczany, a zespołem Gabry Łukowe. Przyjezdni strzelili trzynaście bramek. Najlepszym strzelcem powiatu sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego jest Piotr Czubek z Remixu Niebieszczany, który zdobył dotychczas 21 goli.


IV LIGA PODKARPACKA


  • Izolator Boguchwała - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1:1

(E.Płocica - P.Lorenc)

  • Sokół Kamień - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 0:0

KLASA OKRĘGOWA


  • Wiki Sanok - Beskid Posada Górna 1:3

(D.Pielech - T.Kasperkowicz, W.Golowski 2x)

  • Start Rymanów - Cosmos Nowotaniec 1:3

(R.Nikody - J.Longe, R.Mclean 2x)

  • Szarotka Uherce - GKS Zamczysko Odrzykoń 1:7

(K.Nestorowicz - T.Bardzik, M.Urbanek 2x, K.Zięba, J.Telesz, K.Sokołowski, B.Lenart)

  • Nafta Jedlicze - Przełom Besko 0:1

(K.Kielar)


KLASA A


  • Geokart Sanovia Lesko - Brzozovia Alta MOSiR Brzozów 2:1

(S.Staszkiewicz, M.Wąchocki - P.Maniawski)

  • Zgoda Zarszyn - LKS Rafhouse Długie 2:1

(K.Wojtal, K.Haduch - J.Pietrzkiewicz)

  • MKS Osława Zagórz - Iskra Przysietnica 7:0

(P.Kowalski 4x, K.Łącki, S.Głaz, A.Pisaniak)

  • Lotniarz Bezmiechowa - LKS Czaszyn 2:1

(R.Mirowski, P.Bielak - M.Penar)

  • Bukowianka Bukowsko - LKS Izdebki 4:0

(I.Zarzyka 2x, D.Swalarz, M.Kseniak)

  • LKS Płowce Stróże Małe - Orzeł Bażanówka 1:1

(M.Sumara - S.Kowalczyk)

  • Górnik Strachocina - LKS Pisarowce 4:1

(R.Cecuła, R.Adamiak 2x, bramka samobójcza - D.Posadzki)


KLASA B1


  • Otryt Lutowiska - BKS Bieszczady Jankowce 0:1

(P.Stefanowski)

  • LKS Górzanka - Nelson Polańczyk 2:1

(M.Solon 2x - M.Orenczak)

  • Pionier Średnia Wieś - MTS San Mrzygłód 3:0

(T.Fedorowiat, D.Kaim, A.Kotowski)

  • Gabry Łukowe - Remix Niebieszczany 1:13

(S.Swalarz - B.Fal, M.Grzyb 4x, P.Czubek 5x, D.Koczera, M.Sokół, Z.Szepieniec)

  • Zalew Myczkowce - Juventus Poraż 4:5

(Ł.Konik 2x, K.Franke, G.Kalisz - E.Latusek, D.Mielnik 3x, Ł.Pilch)

  • LKS Olszanica - Lotnik Ustjanowa 0:3

(K.Wróbel, M.Szatkowski, B.Kuźmiński)


KLASA B2


  • LKS Głębokie - Szarotka Nowosielce 6:0

(M.Kaim, D.Tatar, K.Stapiński 2x, D.Szczęsny, K.Wałach)

  • Orkan Markowce - SKS Pogórze Srogów Górny 2:2

(K.Proćko, M.Głowacz - D.Popowicz, S.Miklicz)

  • LKS Odrzechowa - Orion Pielnia 0:5
  • LKS Hłudno - Victoria Pakoszówka 1:3

(J.Dziepak - D.Dżugan 2x, P.Lisowski)


NAJLEPSI STRZELCY

Powiat sanocki, leski i bieszczadzki


1. Piotr Czubek (Remix Niebieszczany) - 21 bramek

2. Ireneusz Zarzyka (Bukowianka Bukowsko) - 17 bramek

3. Rafał Adamiak (Górnik Strachocina) - 15 bramek

4. Radosław Macnar (MKS Arłamów Ustrzyki Dolne) - 15 bramek

5. Kamil Dawidowicz (Otryt Lutowiska) - 14 bramek

6. Lucas Dronov (Cosmos Nowotaniec) - 13 bramek

7. Paweł Hryszko (Victoria Pakoszówka) - 12 bramek

8. Piotr Lisowski (Victoria Pakoszówka) - 12 bramek

9. Jonathan Longe (Cosmos Nowotaniec) - 12 bramek

10. Łukasz Wróbel (Geokart Sanovia Lesko) - 11 bramek

11. Fabian Pańko (LKS Płowce Stróże Małe) - 11 bramek

(Tabela strzelców na dzień 19.10.2021)

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%