Zamknij

Szanse Polski w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018?

09:39, 30.04.2018 | .

Już wkrótce w Rosji odbędą się XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. 14 czerwca 2018 na moskiewskim stadionie Łużniki odbędzie się mecz otwarcia pomiędzy Rosją a Arabią Saudyjską. Niezależnie od tego, jak ważnym elementem jest pierwszy mecz mistrzostw, wszyscy tak naprawdę zastanawiają się, jak będzie wyglądał ten ostatni. Kibice zastanawiają się, które drużyny zobaczymy w meczu finałowym oraz która z nich odniesie w nim zwycięstwo. By przekonać się kto to będzie - trzeba poczekać na finałowy mecz zamknięcia, który zaplanowany jest na 15 lipca 2018, ponownie w Moskwie.

Nasi górą?

Serce chciałoby, by ostatecznie triumfowała polska drużyna, choć statystyki nie są zbyt korzystne dla nas. Najlepszym wynikiem jak do tej pory było trzecie miejsce, które uzyskaliśmy w 1974 i 1982 roku, a nasz ostatni występ na Mistrzostwach odbył się w 2006 roku i nie skończył się zbyt dobrze, szczególnie gdy 2:0 na stadionie WM-Stadion Gelsenkirchen przegraliśmy z Ekwadorem a tydzień później w Dortmundzie 1:0 z Niemcami, tracąc gola w doliczonym czasie gry. Gorycz porażki i odpadnięcia z rywalizacji niewiele osłodził nam ostatni, wygrany mecz z Kostaryką, gdzie dwa gole strzelił Bartosz Bosacki. Pamiętajmy jednak, że dzisiejsza Drużyna Narodowa ma niewiele wspólnego z tą z 2006 roku. W maju 2006 roku byliśmy w zestawieniu FIFA na 29 miejscu i wyprzedzaliśmy obecnego gospodarzem mistrzostw, Rosję o 8 miejsc. W rankingu z 12 kwietnia 2018 natomiast Polska sklasyfikowana została na dziesiątym miejscu (spadek o 4 pozycje) i wyprzedza Rosję o 15 pozycji.

Z kim przyjedzie nam walczyć?

Polska losowana była z pierwszego koszyka, w którym znajdowała się z takimi piłkarskimi markami jak Niemcy, Brazylia, Portugalia, Argentyna i Francja. Oznaczało to spore prawdopodobieństwo, że grupa, do której trafimy, nie będzie uznawana z grupę śmierci. I rzeczywiście, wyniki losowania przyjęte zostały z umiarkowanym entuzjazmem, gdy okazało się, że w grupie H będziemy rywalizować z Senegalem, Kolumbią i Japonią. 19 czerwca 2018 gramy z Senegalem na moskiewskiej Otkrytije Ariena, 5 dni później w Kazaniu walczymy z Kolumbią, a 28 czerwca kończymy nasze (oby zwycięskie) zmagania w grupie H meczem z Japonią na Wołgograd Arena.

Co na to bukmacherzy?

Jak zawsze trudno jest ignorować analizy bukmacherskie. Podobnie jak w przypadku każdego innego wydarzenia sportowego, również teraz zespoły w firmach bukmacherskich oszacowały szanse naszych i szanse Polski na zwycięstwo nie są tam zbyt wysoko oceniane. Jeśli jednak okazałoby się, że zostaliśmy przysłowiowym czarnym koniem mistrzostw, to każda postawiona na Polaków złotówka mogłaby przynieść około 50 zł przychodu. Może więc warto rozważyć postawienie choćby niewielkiej sumy na tryumf biało-czerwonych? Prawdopodobieństwo wygranej nie jest co prawda zbyt duże, ale i tak jest nieporównanie większe od statystyk wygranych w Lotto, a przecież tam też regularnie ludzie grają i wygrywają.

Serwis bukmacher-legalny.pl wyjaśni nam, którzy bukmacherzy  w Polsce są legalni i dlaczego, a także przestrzeże nas przed korzystaniem z usług nielegalnych firm bukmacherskich, gdzie uczestnictwo jest zabronione przez prawo i gra może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami prawno-skarbowymi. Należy pamiętać, że hazard nawet legalny wiąże się z ryzykiem. Kto zatem jest Twoim faworytem w zbliżających się MS u bukmacherów? Jak zwykle najczęściej wskazywane są Niemcy, a także choćby Hiszpania czy Brazylia. Pomimo to, może warto zamarzyć i postawić na naszych? - artykuł z serwisu https://bukmacher-legalny.pl/legalni-bukmacherzy/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%