Zamknij

Errea Cup 2018 - to był pierwszy od lat turniej na tym boisku!

20:29, 06.08.2018 | K.S
Skomentuj

To pierwsze od lat zawody sportowe rozegrane na stadionie na ul. Kenara w Sanoku. W ostatnią sobotę lipca na odnowionym boisku osiem drużyn piłkarskich rywalizowało ze sobą w ramach turnieju „Errea Cup 2018”. Sportowe wydarzenie swoją obecnością zainaugurowali poseł na Sejm RP Piotr Uruski oraz burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro, którzy przyczynili się do reaktywacji stadionu w dzielnicy Zatorze.

Do udziału w „Errea Cup 2018”  zaproszono młodych piłkarzy z rocznika 2008 z ośmiu drużyn piłkarskich: Ekoball Sanok, Goal Nowy Sącz, Karpaty Krosno, Szóstka Jasło, Sokoliki Stary Sącz, Rzemieślnik Pilzno. Gospodarze – Akademia Piłkarska Sanok – wystawili dwie drużyny. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: Ligę Mistrzów, którą zwyciężyła Akademia Piłkarska Sanok oraz Ligę Europy, w tej z kolei najlepszy okazał się Ekoball Sanok.

Na więcej sportowych emocji zapraszamy do FOTOGALERII

 

info.: Urząd Miasta Sanoka

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

fetfet

0 0

Fajnie,ładnie,była okazja żeby sobie trochę fotek zrobić. A kiedy jakieś inwestycje w drogi na zatorzu?Bo ludziska po błocie łażą. To wam nie przeszkadza? 22:16, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%