Zamknij

W piątek turniej unihokeja

17:47, 05.03.2014 |
Skomentuj
REKLAMA

SANOK. Akademicki Klub Sportowy PWSZ Sanok serdecznie zaprasza do udziału w turnieju unihokeja, który odbędzie się 7 marca 2014 r. (piątek) o godzinie 10.00 w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku.

Turniej skierowany jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Organizatorzy chcą propagować zdrowy styl życia, popularyzować dyscyplinę jaką jest unihokej, zintegrować środowisko studentów i młodzieży oraz kształtować postawy ?gry fair play? i ?zdrowej? rywalizacji.

W turnieju wystąpi 8 drużyn reprezentujące sanockie szkoły, zawody będą świetną okazją do rywalizowania z najlepszymi i i nawiązania nowych sportowych znajomości, natomiast sam przebieg rozgrywek będzie bogatym materiałem do analizy umiejętności naszych chłopaków i poprawy jakości gry, by w przyszłości przełożyć to na lepszy wynik sportowy w rozgrywkach na wyższym szczeblu.

Organizatorzy:
Klub Uczelniany AZS PWSZ Sanok, ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz