Zamknij

Seminarium Ju Jitsu

12:23, 22.01.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender zaprasza na otwarte Seminarium Ju Jitsu, które odbędzie się 3 lutego w SP1 w Brzozowie. Początek o godz. 9.

Seminarium skierowane jest do wszystkich, którzy interesują się sportami walki. - Podczas spotkania będzie można poznać nowe techniki walki, lub zastosowanie ich w nowych sytuacjach. Przedstawiane będą techniki w stójce i w parterze. Po zakończeniu każdemu zostanie wręczony certyfikat ukończenia szkolenia - informują organizatorzy. 

Seminarium poprowadzą zaproszeni goście: Jacek Chęciński - 8 dan Keisatsu Jitsu, prezes Polskiego Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu oraz Mieczysław Syroka - 1 dan Ju Jitsu z Polskiej Akademii Ju Jitsu. Trening odbędzie się 3 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie, ul. Parkowa 5. 

Koszt uczestnictwa to 50zł. Liczba miejsc ograniczona. Informacja i zapisy pod nr telefonu - 608 492 378.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz