Zamknij

Sanoczanin broni tytułu Mistrza Polski

13:05, 20.04.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Kamil Rościński, zawodnik Klubu Samuraj Trans-San Sanok będzie dzisiaj bronił tytułu Mistrza Polski w Kickboxingu formuły Low-Kick.

Mistrzostwa Polski odbędą się dzisiaj w Legnicy. W tym roku Klub Samuraj Trans-San Sanok wystawił tylko jednego zawodnika ? Kamila Rościńskiego, który w kategorii 67 kg będzie bronił tytułu Mistrza Polski Seniorów wywalczonego rok temu w Nowym Targu.

Jak co roku w kategorii 67 kg znajduje się najwięcej zawodników i jest to najmocniej obsadzona kategoria wagowa, dlatego ewentualny sukces jest bardzo prestiżowy.

- Na mistrzostwa pojechał Kamil ze względu na obronę tytułu, natomiast Adam Tutak, który niespełna miesiąc temu zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych w kategorii +81 kg, obecnie mocno trenuje nad poprawieniem techniki z mocnym naciskiem na obronę, szykując się do startów w tegorocznych Mistrzostwach Świata Juniorów w K-1 Rules. Zawodniczka Aneta Kopeć (kategoria 56 kg senior) jeszcze nie doszła do pełnej dyspozycji po operacji stopy, więc jej powrót do ringu na razie nie jest możliwy - komentują przedstawiciele Klubu Samuraj Trans-San Sanok.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%