Zamknij

Kamil Rościński mistrzem kickboxingu!

11:28, 10.09.2018 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

MISTRZ JEST TYLKO JEDEN!!! Kamil Rościński po PIĘCIU walkach zwycięża w Pucharze Europy i zdobywa nagrodę za najszybsze KO turnieju – poinformował o poczynaniach sanockiego sportowca na profilu Samuraj Sanok, który w dniach 7 – 9 września w Pradze brał udział w jednej z najbardziej prestiżowych imprez o Puchar Europy w Kickboxingu.

W walecznych zmaganiach reprezentant sanockiego klubu Samuraj Trans-San Kamil Rościński  zwycięsko zakończył każdą z pięciu stoczonych walk zamykając swój udział z Pucharem Europy w ręku. Gratulujemy!

 

fot: profil FB/ Samuraj Sanok

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

NiuniaNiunia

0 0

Gratulacje!!!!!! 15:21, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz