Zamknij

Ruszyła sprzedaż biletów na wielką sportową galę

14:37, 01.04.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, które w dniach 26-28 odbędą się w Arenie Sanok. 

Oficjalne Mistrzostwa Polski w K-1 Rules będą jednocześnie eliminacją do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata. Zawody potrwają trzy dni, a do Sanoka według szacunków organizatorów przyjedzie około 200 zawodników.

- Podczas turnieju na obiekcie będą funkcjonować stoiska z kateringiem, odżywkami, odzieżą sportową i sprzętem do sportów walki - informują organizatorzy.

Bilety na Galę Finałową można kupić od 1 kwietnia w sklepie Vitamin Shop Sanok przy ulicy ul. Szopena 1 oraz na ul. Lipińskiego 73 w Samuraj Fight Gym i Siłowni Master w cenie 15 zł (trybuny) 35 zł (krzesła obok ringu na płycie Areny). Ilość miejsc jest ograniczona, jest możliwa wcześniejsza rezerwacja biletów online przez oficjalny profil mistrzostw..

Gala finałowa odbędzie się 28 kwietnia w niedzielę. Wstęp na walki w piątek i sobotę jest bezpłatny.

Bilety będą też dostępne w limitowanej ilości w punktach poza Sanokiem min. w Brzozowie i Lesku o czym organizatorzy poinformują w dniu wprowadzenia ich do sprzedaży. 

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone