Zamknij
REKLAMA

Trzech mistrzów z Sanoka

13:47, 12.04.2022 | .
Skomentuj materiały nadesłane
REKLAMA

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim dla Samuraj Trans - San Sanok! Zawodnicy sanockiego klubu przywieźli medale. 

W dniach 8-9.04.2022, w Sędziszowie Małopolskim odbyły się Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim organizowane przez Sędziszowski Klub Bokserski „Galicja", w których wystartowali zawodnicy Samuraj Trans-San Sanok: Adam Tutak senior 92 kg, Szymon Błaszczak junior 63,5 kg, oraz Oskar Neubauer junior 80 kg. 

Adam Tutak po dwóch zwycięstwach: pierwsza z zawodnikiem ze Stalowej Woli po liczeniu w pierwszej rundzie, pewnie prowadził pojedynek wygrywając jednogłośnie na punkty. Druga walka z zawodnikiem ze Stali Rzeszów wygrana przed czasem w drugiej rundzie po dwóch liczeniach, pierwsze po uderzeniu w wątrobę, a drugie kończące walkę podbródkiem. Dwie walki 3 liczenia przeciwników i pierwsza szarfa dla Adama, który wyrasta na murowanego kandydata do medalu na MMP, które odbędą się na jesień w Mielcu, a którego organizatorem będzie Sekcja Bokserska MUKS Iryda Mielec.

Oskar Neubauer po wygranej w debiucie w meczu Podkarpackie vs Lubelskie, który odbył się 26.03.22 w Sanoku, zanotował kolejne zwycięstwo, tym razem w dużo lepszym stylu (przegląd, spokój, pewność siebie) sięgnął po tytuł Mistrzowski wygrywając jednogłośnie na punkty, dyktując warunki od początku do końca, kontrolując całą walkę z zawodnikiem z Irydy Mielec (najlepszy klub mistrzostw). 

Szymon Błaszczak zmienia kategorię na niższą (63,5 kg) co skutkuje liczeniem przeciwnika w pierwszej rundzie i wygraną na punkty również z zawodnikiem z Irydy Mielec.

Zarówno Oskar jak i Szymon zrobili bardzo dobre wrażenie i jeśli zapał ich nie opuści będzie wiele pożytku z tych zawodników.

Źródło: Informacja nadesłana 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%