Zamknij

Statuetka Sierżanta Michała dla dr Moniki Brewczak

14:02, 04.04.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

W związku z Jubileuszem setnej rocznicy powstania Policji, środowisko policyjne Podkarpacia ustanowiło wyjątkowe wyróżnienie. „Sierżant Michał” to statuetka przedstawiająca policjanta. Będzie przyznawana za szczególne zasługi dla środowiska policyjnego województwa podkarpackiego.

Wyróżnienie trafiać będzie do osób, które w sposób szczególny wspierały Policję na Podkarpaciu, szczególnie zaś swoim działaniem przyczyniały się do podnoszenia jakości służby i budowy autorytetu formacji.  Działalność ta wynikać miała przede wszystkim, nie z pełnienia funkcji publicznych, ale z osobistego zaangażowania, które przyczyniało się do podniesienia stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w województwie oraz do podniesienia sprawności Policji i budowy zaufania publicznego do tej formacji.

Miło nam poinformować, że jako jedna z pierwszych osób statuetkę odebrała dr Monika Brewczak – wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Dla środowiska policyjnego zasłużyła się w sposób szczególny. To dzięki jej zaangażowaniu powstał wyjątkowy utwór muzyczny pt. „Hymn Policji. Bo taki nasz rozkaz”. Ma on uświetnić Jubileusz 100-lecia powołania Policji Państwowej, oraz służyć Policji w przyszłości. Pani Monika Brewczak była współpomysłodawcą jego powstania. Tekst oraz muzyka hymnu stanowi jej dzieło.

fot/info Podkarpacka Policja 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone