Zamknij

"Janusz Szuber - in memoriam" w Państwowej Szkole Muzycznej w Sanoku

17:27, 12.10.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj
REKLAMA

"Janusz Szuber - in memoriam" to wydarzenie realizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sanoku w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W pierwszą rocznicę śmierci Janusza Szubera - 30 października o godzinie 17:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku odbędzie się spotkanie z twórczością wybitnego sanoczanina. Wiersze poety przeczyta Andrzej Mastalerz - aktor Teatru Powszechnego w Warszawie i Teatru Studio. W programie przewidziana została dyskusja na temat filozofii i wartości poezji Szubera we współczesnej literaturze polskiej. Wezmą w niej udział zaproszeni goście: Antoni Libera - dr literaturoznawstwa, pisarz, tłumacz, Bronisław Maj - poeta, literaturoznawca, krytyk, wykładowca UJ oraz o. Janusz Pyda OP - dr filozofii, pisarz i wykładowca.


CZYTAJ TAKŻE: Szanse i wyzwania dla miasta. W Sanoku odbędzie się II Forum Gospodarcze


Dopełnieniem wieczoru literacko-artystycznego będzie koncert fortepianowy w wykonaniu Tomasza Maruta - pianisty, absolwenta Akademii Muzycznej we Wrocławiu, laureata wielu konkursów pianistycznych.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%