Zamknij

Natchnieni Bieszczadem w Cisnej. Kultowy festiwal już w przyszły weekend

14.13, 13.08.2022 .
Skomentuj materiały organizatora
REKLAMA

W dniach 19-20 odbędzie się już XIV edycja Festiwalu Natchnieni Bieszczadem. W malowniczej Cisnej spotkają się ludzie kochający turystykę górską, bieszczadnicy, jak również całe rodziny. W programie przewidziano liczne koncerty, wystawy oraz warsztaty rzemiosła, degustacje wyrobów regionalnych, atrakcje dla dzieci i wiele więcej. Festiwal to wyjątkowe wydarzenie, promujące województwo podkarpackie, lokalną kulturę oraz naturalne atuty regionu. Co roku Festiwal przyciąga miłośników gór, piosenki turystycznej i poezji śpiewanej z całej Polski.

Liczne koncerty przez piątek i sobotę m.in. Zespoły: KSU i Muzycy z Matragony, Wołosatki, Grzane Wino, Karczmarze, Żmije, Kapela z Przypadku, Łemkowyna, a ponadto Artyści: Agata Rymarowicz, Valentina Maslovska, Piotr Rogala "Rogalik", Grzegorz "Kowal" Michalik, Tomasz Motyka, Paweł Lewandowski, Piotr Łagodzic, Anna i Tomek Trust, Zbigniew Rolniczak, Maciej Yooźwik, Marcin Żurawiecki, Marcel Kotuła i inni.

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, konkursów z nagrodami i wspólne śpiewanie. Mile widziane stroje bieszczadzkie, turystyczne. Festiwal uświetnią bieszczadzcy bardowie, zespoły i artyści, którzy będą na wyciągnięcie ręki. Festiwal jest drugim wydarzeniem z cyklu "Bieszczadzkie Cztery Pory Roku 2022". Po koncertach Śpiewogranie i Watra Poetycka przy ognisku. Podczas wydarzenia będzie realizowany cel charytatywny. Organizatorzy stwarzają możliwość skorzystania z terenu dla namiotów i przyczep kempingowych. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie - "Przestrzeń otwarta".

Wstęp do strefy widowni odbywa się poprzez wykupienie cegiełki na rzecz Stowarzyszenia Natchnieni Bieszczadem:

- jeden dzień Festiwalu - 30 zł/os.

- dwa dni Festiwalu - 50 zł/os.

- dzieci do 10 roku życia wstęp gratis

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie Festiwalu: https://www.facebook.com/events/382188633936206

Strona internetowa: www.natchnienibieszczadem.pl

Miejsce wydarzenia: Stadion "Orlik" w Cisnej (Współrzędne Google Maps: 685H+MX Cisna)

Źródło: materiały organizatora/informacja nadesłana 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%