Zamknij

Urodzinowy koncert w sanockiej Ruderze

00.02, 30.11.2022 . Aktualizacja: 00.03, 30.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Mimo, że klub oficjalnie nie działa, co jakiś czas zdarza się tam koncert, lub ciekawa impreza. Tak jest i tym razem - Marcin Milczanowski, znany w przeszłości w Sanoku z organizacji wielu ciekawych muzycznych wydarzeń, tym razem robi koncert z okazji swoich 40-tych urodzin. 

Gościem wieczoru, będzie Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego mn. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „Kler” ).  Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem Wiosną 2017r ukazała się trzecia płyta pt. „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz. Trzecią płytę promował utwór pt. „Pismo” do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski. Utwór ten był grany w większości polskich rozgłośni radiowych a teledysk do tego utwory ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.

 

Obecnie zespół Dr Misio nagrał swoją czwarta płytę, której producentem ponownie jest Kuba Galiński.Premiera płyty pt. “Strach XXI wieku” odbyła się w październiku 2020 roku, a promują ją single i teledyski do utworów pt. Chcesz się bać, którego reżyserem jest Piotr Domalewski, „Strach XXI wieku” w reżyserii Wojtka Smarzowskiego czy “Siedemnastolatki” w reżyserii Oskara Kaszyńskiego.

W 2021 roku zespół Dr Misio był nominowany do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii: Płyta roku. Obecnie muzycy pracują nad kolejnymi kompozycjami i teledyskami które będą promowane wiosną 2022 roku. 

Urodzinowy koncert Marcina Milczanowskiego odbędzie się 2 grudnia – ilość miejsc ograniczona, szczegóły na plakacie.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%