Zamknij

GARAŻ 2018. Zgłoś kapelę do konkursu [WIDEO]

15:02, 13.04.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Ruszają zapisy do trzeciej edycji przeglądu kapel ?Garaż?. Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja, wielki finał, w którym do wygrania są sesje nagraniowe w Radio Rzeszów i Studio Muzyczne "Stodoła", odbędzie się 9 czerwca w sanockim skansenie. Imprezie patronuje portal iSanok.pl.

Zespoły, które chcą wziąć udział w przeglądzie, powinny najpóźniej do 30 maja przesłać na adres [email protected] minimum jeden - maksimum trzy autorskie kompozycje w pliku mp3 oraz wypełniony formularz (do pobrania w załączniku) zawierający biografię wykonawcy, fotografię zespołu, liczbę osób w zespole, nazwisko osoby zgłaszającej oraz kontakt do zespołu. W temacie e-maila należy wpisać: Przegląd Zespołów Garażowych ?Garaż 2018?.

Do konkursu mogą zgłaszać się kapele grające każdy rodzaj muzyki. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizator do finału zakwalifikuje maksymalnie 12 wykonawców. Finałowy koncert, podczas którego jury wyłoni laureata konkursu, odbędzie się 9 czerwca w sanockim skansenie.

Podczas finałowego koncertu zespoły zagrają po dwie autorskie kompozycje. Zwycięzcę wybierze pięcioosobowej jury, któremu przewodniczyć będzie wokalista grupy KSU, Eugeniusz ?Siczka? Olejarczyk. Zwycięska grupa w nagrodę będzie miała szansę nagrać swój autorski materiał w profesjonalnym studio nagraniowym Radia Rzeszów.

To druga edycja konkursu, który ma na celu popularyzację muzyki i udostępnienie sceny kapelom, które na co dzień grają w przysłowiowych garażach i piwnicach.

Pierwszą edycję przeglądu "Garaż" wygrał zespół Biegun Zachodni z Rzeszowa, ubiegłoroczną zespoły USS i AHANKARA, oba z Sanoka.

Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji "Garaż 2017", zespół USS. 

[YT]vCfgoNqB84[/YT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%