Zamknij

Country i motocykle w Lesku

12:44, 25.04.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

6 lipca w Lesku wystartuje jeden z największych festiwali country w naszym regionie - ?Country w Bieszczadach?. Imprezie towarzyszyć będzie zlot motocyklowy organizowany przez klub Pirates of Roads z Krosna.

W piątek 6 lipca na scenie zobaczymy grupy Nasz aPaczka i ola Nowak Band, dzień później publiczności zaprezentuje się Klakson, Caroline and the Lucky Ones oraz Strefa 50.Początek koncertów o godzinie 20. Wstęp wolny.

To już 31 edycja popularnego festiwalu, który co roku ściąga w Bieszczady miłośników muzyki country. Jak co roku, imprezie towarzyszyć mu Międzynarodowy Zlot Motocyklowy z pokazami sprawnościowymi, paradą motocykli.

Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu, kiedy do Leska, ktoś przysłał kasety magnetofonowe z Ameryki z muzyką country. Muzyka ta znalazła uznanie wśród mieszkańców Leska i szybko zdobyła wielu zagorzałych fanów.

Do tego małego miasteczka zaczęli przyjeżdżać polscy muzycy związani z country: Tomek Szwed, Lonstar, Paweł Bączkowski. Początkowo występowali w różnych miejscach - w prywatnych mieszkaniach, na działce przy ognisku, pod Leskim Kamieniem.

Impreza się rozrosła i co roku ściąga do Leska tysiące fanów muzyki country i jazdy na motocyklach.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%