Zamknij

Kabaretowo i muzycznie - Dzień Dziecka w Sanoku

23:59, 28.05.2018 | RED
REKLAMA

Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca na Rynku w Sanoku. Już od godziny 11.00 na najmłodszych czekać będą darmowe atrakcje. Do dyspozycji dzieci będą: zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, „Koloseum Gladiatorzy”, karuzela rodzinna i roller wodny.

Przewidziano wiele gier, zabaw i konkursów prowadzonych przez animatorów, warsztaty poruszania się na szczudłach, pokaz wielkich baniek mydlanych, zajęcia z żonglerki, modelowanie długich balonów. Niezwykłą pamiątką będzie zdjęcie wykonane w dostępnej nieodpłatnie fotobudce!

W czasie imprezy zostanie wypuszczonych 1000 balonów, wśród których będzie można odnaleźć kupony na lody, watę cukrową lub popcorn. Rozdawane będą też upominki.

Na scenie zaprezentują się m. in. finaliści konkursu piosenki religijnej i patriotycznej. O godzinie 17.00 wystąpi Kabaret „Tylko Tyle” z programem dla dzieci. A o godzinie 18.00 sceną zawładnie CZWARTA FALA – formacja znana m. in. z hitowej parodii „Despacito” – „Wieśka Tico”, który ma już 46 milionów wyświetleń na youtubie. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna - tak najkrócej można opisać twórczość kabaretu, który na sanockim rynku zaprezentuje najbardziej popularne swoje piosenki.

 

Dzień Dziecka

Niedziela, 3 czerwca 2018 r.

Rynek w Sanoku

 

Start – godz. 11.00

Wiele darmowych atrakcji!

Godz. 14.00 – Finał XVI Konkursu „Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie”

Godz. 17.00 – Kabaret „Tylko Tyle”

Godz. 18.00 – CZWARTA FALA

 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%