Zamknij

Mery Spolsky zagra w PaniK! Mamy bilety na koncert

09:10, 03.03.2019 | M.S
Skomentuj
REKLAMA

6 kwietnia w klubie PaniK wystąpi Mery Spolsky. Wspólnie z klubem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na ten koncert. 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać do nas maila na adres [email protected] w tytule wpisując MERY, a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę rozlosujemy wśród autorów nadesłanych do nas wiadomości. Czekamy do 4 kwietnia.  

Wulkan koncertowej energii, fantastyczny kontakt z słuchaczami, charakterystyczne teksty, muzyczny solo-performance i samozwańczy pop Spolsky!

Jej mama była projektantką mody, a tata grał na basie z wieloma znanymi artystami. W wieku 14 lat dostała w prezencie gitarę i już wtedy zaczęła muzykować, śpiewać, pisać teksty i komponować. Do tej pory napisała ok. 350 piosenek. Kocha i projektuje ubrania, a jej znakiem rozpoznawczym są „pasky”, które pożyczyła sobie od Beetlejuice’a z filmu Tima Burtona i Grzegorza Ciechowskiego.

Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda MERY SPOLSKY to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY  pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca 2017 roku i w obecnie dużymi krokami zbliża się do 2 mln wyświetleń na YT.  Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, 15 września tego samego roku nakładem wytwórni Kayaxu ukazał się pierwszy album MERY SPOLSKY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. Trzecim utworem promującym płytę była piosenka  pt. „Liczydło”.

Debiut MERY został nominowany do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika. Warto też zwrócić uwagę na udział MERY w Sofar Sounds Warsaw, podczas którego zaprezentowała zupełnie zaskakującą wersję utworu „Miło Było Pana Poznać” – do tej pory obejrzano ją ponad 1,3 mln  razy i jest to bezwzględny rekord jeśli chodzi o polskich artystów, którzy wzięli udział w tym cyklu.

Do tej pory MERY SPOLSKY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie, Spring Break'u w Poznaniu,  a także Open'erze (Alter Stage), Orange Warsaw Festival (Warsaw Stage), Kraków Live Festival (Kraków Stage), Late Summer Festival, United Islands of Prague oraz jako support IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu. MERY ma też na koncie kilkadziesiąt samodzielnych klubowych koncertów.

Zobacz teledysk i posłuchaj najnowszego singla MERY – piosenki „Ups!”, którą nagrała wraz raperem Igorillą - https://youtu.be/pYCEuyAULFI

FB: https://www.facebook.com/meryspolsky/

Instagram: https://www.instagram.com/meryspolsky/

Video single:

„Miło Było Pana Poznać”: https://youtu.be/6FQ5wgSq1-s

„Alarm”: https://youtu.be/8BycZUFnXvU

„Liczydło”: https://youtu.be/90agS9TOfs0

„Ups!” feat. Igorilla: https://youtu.be/pYCEuyAULFI

Sofar Sounds Warsaw:

„Miło Było Pana Poznać”: https://youtu.be/jt7mS3kEoOU

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 PLN dostępne do kupienia w barze!

W dniu koncertu 35 PLN

Wstęp 16+

Start 21.00

Otwieramy o 20.00

Sponsorem wydarzenia jest producent piwa EB - każdy bilet uprawnia do odbioru jednego piwka gratis.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%