Zamknij

Zapraszamy na Dni Leska!

10.06, 13.05.2022 . Aktualizacja: 10.07, 13.05.2022
Skomentuj materiały organizatora
REKLAMA

Już 27 maja ponownie rozpoczną się Dni Leska, które potrwają do niedzieli 29 maja. Zaprasza na nie ich organizator Bieszczadzki Dom Kultury.

Od lat ich nieodłącznym elementem jest Żakinada dzieci i młodzieży z gminy Lesko, która po przerwie spowodowanej pandemią ponownie przejdzie ulicami miasta. W tym roku hasłem przewodnim są historyczne i legendarne postacie związane z Leskiem w jego 550-letniej historii.

Żakinada rozpocznie się w piątek o godzinie 9:00 przy Urzędzie Miasta i Gminy Lesko, gdzie Burmistrz przekaże kluczy do bram miasta uczniom gminnych szkół. Następnie Żakinada w asyście orkiestry dętej przejdzie ulicami na bulwary przy Basenie Aquarius. Tam odbędzie się m.in. konkurs na najciekawszy strój, zawody piłki siatkowej plażowej i piłki nożnej plażowej oraz eksplozja kolorów, której towarzyszyć będzie dyskoteka „pod chmurką”. Na najmłodszych czekać będą również bezpłatne atrakcje dodatkowe.

Sobota 28 maja upłynie pod znakiem Pikniku Pokoleń. Koncerty, zabawy dla dzieci i całych rodzin, zawody sportowe oraz dancing, a do tego moc atrakcji: wielkie bańki mydlane, dmuchańce, malowanie twarzy czy też pokazy ratownictwa medycznego, to tylko niektóre z nich. 

Po intensywnym początku weekendu z atrakcyjną niedzielną propozycją dla dzieci i ich mam z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka wychodzi basen Aquarius. W tym dniu będziecie mogli korzystać z oferty basenowej nieograniczoną ilość czasu za cenę jednogodzinnego biletu.

Do zobaczenia w Lesku!

Źródło: Informacja nadesłana 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%