Zamknij

Nowa wystawa w BWA Galerii Sanockiej. Dziś wernisaż

15:31, 13.04.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

BWA Galeria Sanocka i Fundacja 2 wymiary zapraszają na wystawę ?Młodzi Figuratywni?, która będzie czynna w BWA Galerii Sanockiej od 21 kwietnia. Wernisaż odbędzie się o godzinie 18.

BWA Galeria Sanocka i Fundacja 2 wymiary mają przyjemność zaprosić na wystawę zbiorową ?Młodzi Figuratywni?, podczas której, we wnętrzach BWA Galerii Sanockiej oraz warszawskiej Stacji Muranów prezentujemy płótna czworga młodych artystów wyróżniających się na tle swoich rówieśników dzięki przywiązaniu do doskonałego, klasycznego warsztatu malarskiego oraz twórczemu dialogowi z tradycją malarstwa.

?Młodzi figuratywni? to projekt cykliczny. Podczas pierwszej edycji prezentujemy subiektywny wybór prac, podejmujących, w sposób często nieoczywisty, temat cielesności człowieka.

W obrazach Leny Achtelik, Pawła Baśnika, Klaudii Laty oraz Pawła Tymcio, odnajdziemy niezwykle osobiste, a co za tym idzie, odmienne wizje tego, czym jest ciało i jakim przemianom podlega. Pomimo młodego wieku, Młodzi Figuratywni tworzą malarstwo pełne tajemnicy, niejednoznaczne, często mroczne, wchodzące w interakcję z odbiorcą i poruszające jego wrażliwość. /Marcin Krajewski/

Wystawa potrwa do 11 maja.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz