Zamknij

Lesko zaprasza na Jarmark Wielkanocny

07:11, 30.03.2022 | .
Skomentuj Urząd Miasta i Gminy w Lesku
REKLAMA

Serdecznie zapraszamy regionalnych wystawców (rękodzielników, koła gospodyń wiejskich, szkoły, producentów naturalnej żywności i dekoracji, twórców ludowych i szkoły) do wzięcia udziału w III Leskim Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia.

Jego głównym celem jest prezentacja i promocja lokalnych wyrobów artystycznych, rzemieślniczych i żywnościowych oraz wsparcie inicjatyw społecznych.

Chętne osoby mogą pobrać dokumenty zgłoszeniowe oraz Regulamin ze strony www.lesko.pl/bdk, a następnie dostarczyć do Bieszczadzkiego Domu Kultury:

a) osobiście w sekretariacie Bieszczadzkiego Domu Kultury. Sekretariat przeniesiony na czas remontu budynku przy ul. Piłsudskiego 1 do budynku dawnego gimnazjum, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko,

b) pocztą tradycyjną na adres Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, z dopiskiem na kopercie „III Leski Jarmark Wielkanocny 2022” (obowiązuje data wpływu do Organizatora),

c) elektronicznie na adres e-mail: [email protected] (skan podpisanych dokumentów).

Zgłoszenia Wystawców przyjmowane będą do dnia 1 kwietnia 2022 roku do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc.

Jarmark odbędzie się na zasadach bazaru miejskiego przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa o czym mowa w regulaminie. Każdy wystawca, przed złożeniem dokumentów, zobowiązany jest do zapoznania się z nim i jego bezwzględnego przestrzegania w dniach wystawowych.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Lesku 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%