Zamknij

"Mężczyzna idealny" - komedia z plejadą gwiazd. Wejściówki rozdane

10:09, 30.01.2017 |
Skomentuj
REKLAMA

Pojedyncze wejściówki otrzymują: Daniel Sieńko, Aneta Ozdoba i Elżbieta Czapor

Aby wygrać darmowy bilet, należy do 18 lutego wysłać do nas maila pod adres [email protected] W tytule wiadomości nalezy wpisać słowo "MĘŻCZYZNA", w treści podac imię, nazwisko i nr telefonu. 

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy?om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą ?wyprodukowania? mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej ?wyhodować? pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?

Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości ? może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról ? jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem [?rozbierany poker?, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają.

Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat?

USTRZYCKI DOM KULTURY
MĘŻCZYZNA IDEALNY
20 LUTY 2017r. godz.19.00
Bilety 65 zł
Miejsce Ustrzycki Dom Kultury
Rezerwacja i sprzedaż biletów w Ustrzyckim Domu Kultury tel 13 461 1322

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz