Zamknij

Spotkania teatralne w Bieszczadach

10:54, 17.11.2017 |
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą sobotę (18 listopada) w Cisnej ruszą I Spotkania Teatralne ?Na granicy??. Organizatorzy przygotowali spektakle zarówno dla dzieci ,jak i dla dorosłych. Początek o godzinie 11.

Spotkania teatralne w Cisnej odbędą się po raz pierwszy, nigdy wcześniej tego typu impreza nie zawędrowała, aż na sam koniec Polski. - Najbliższy teatr jest w Rzeszowie, to duża odległość do pokonania, co wiąże się z tym, że wielu mieszkańców Cisnej nigdy nie było w teatrze. Ideą Spotkań Teatralnych jest przybliżenie tego typu sztuki społeczeństwu. Kolejnym aspektem spotkań jest również wzajemna wymiana doświadczeń, zainspirowanie się, pogłębienie wiedzy na temat teatru. Impreza nosi tytuł ?Na granicy??, można go rozumieć dosłownie, jak i również metaforycznie. Tu każdy z nas może dopowiedzieć sobie zakończenie tytułu - wyjaśnia Ewelina Kudła-Krawiec, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej

Podczas Spotkań Teatralnych zaprezentują się grupy teatralne między innymi z Rzeszowa, Cieszyna, Lublina oraz Sanoka. Szerokie spektrum tematyki spektakli ma widzowi pokazać, że teatr może być różnorodny, może wzbudzać refleksję, wzruszać, dotykać problemów człowieka, ale także bawić. Rozpoczyna o godz. 11 spektaklem ?Królowa Śniegu? przeznaczonym dla dzieci ?i nie tylko. Spektakle dla dorosłej publiczności rozpoczyną się o godzinie 16.

Zwieńczeniem imprezy będzie koncert zespołu The Freeborn Brothers zespołu, który sam o sobie mówi, że chce publiczność zabrać do świata, gdzie cygańskie serce spotyka amerykański folk, a punk rock tradycję.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%