Zamknij

Teatralne Mikołajki w BWA Galerii Sanockiej

14:45, 12.12.2017 |
Skomentuj
REKLAMA

BWA Galeria Sanocka oraz Stowarzyszenie Wspólnota Obywatelska na Rzecz Rozwoju Ziemi Sanockiej zapraszają na spektakl "Dzielny Grześ i Święty Mikołaj", który będzie można zobaczyć 20 i 21 grudnia.

Klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.

Święta tuż tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żadne występki i uratuje ten jakże ważny dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona? Chyba najlepiej będzie jak zobaczycie to sami.

Przedstawienie "Dzielny Grześ i Święty Mikołaj" to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Każdy z bohaterów tego przedstawienia wchodzi w dialog z widzami co sprawia że można się poczuć jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna jaką jest pacynka potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.

Spektakle odbędą się w dniach:

20.12 (środa)

godzina 9.00

godzina 11.00

godzina 12.20

21.12 (czwartek)

godzina. 9.00

godzina 10.45 

Autor: Marcin Marzec

Animacja: Marcin Marzec

Scenografia i lalki: Karolina Michałek

Organizatorem wydarzenia jest BWA Galeria Sanocka, Stowarzyszenie Wspólnota Obywatelska Ziemi Sanockiej, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Urząd Miasta Sanoka.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%