Zamknij

Warszawscy aktorzy w Sanoku - spektakl "KYŚ" Igora Gorzkowskiego

23:41, 04.10.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Warszawski "Kyś" z fenomenalną rolą Anny Smołowik przyjeżdża do Sanoka.

Już w najbliższym tygodniu do Nowosolskiego Domu Kultury zawita spektakl "Kyś" w reżyserii Igora Gorzkowskiego. Przedstawienie Teatru Soho z Warszawy jest inscenizacją rosyjskiej powieści słynnej Tatiany Tołstoj. To pełna zabawnych i niejednoznacznych postaci opowieść o świecie po Wielkim Wybuchu. Mieszkańcy osady zajmującej miejsce dawnej Moskwy borykają się z popromiennymi "effektami" - posiadają niezliczoną ilość uszu rozsianych po całym ciele, nadnaturalną długowieczność, a nawet mutację na poziomie umysłowym. Na scenie widzowie będą mieli okazję zobaczyć aktorów warszawskich teatrów: Bartłomieja Bobrowskiego, Tomasza Borkowskiego, Wiktora Korzeniewskiego, Igor Kowalunasa, Janusza R. Nowickiego, Annę Smołowik i Julię Trembecką. 

8.10 godz.19.00
SANOCKI DOM KULTURY
ul. Mickiewicza 24
szczegóły na http://www.sdksanok.pl

Pokazy spektakli odbywają się w ramach programu TEATR POLSKA realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

TEATR POLSKA to ogólnopolskim program popularyzujący teatr i pozwalający zaprezentować jego różnorodne oblicze. Celem programu TEATR POLSKA docieranie z ofertą polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego. W ramach programu TEATR POLSKA od 1 września do 30 listopada 2019 roku w objazd wyruszy 18 teatrów. TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Więcej informacji na stronie: http://www.teatrpolska.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA Smartpozyczka [CPS] PL
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone