Zamknij

13:07, 13.02.2020

Obchodzony 11 lutego Międzynarodowy Dzień Chorego, to okazja aby chociaż na chwilę zatrzymać się i zwrócić większa niż na co dzień uwagę na osoby chore, cierpiące, wymagające specjalistycznej opieki.

O osobach tych nie zapomniały studentki  pielęgniarstwa Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku zrzeszone w Studenckim Kole Wolontariatu, które pod okiem opiekunki Koła Pani  Małgorzaty Dżugan odwiedziły sanocki szpital.

Paula Szymula, Ilona Szafrańska, Gabriela Stach, Oliwia Bobkowska i Julia Skrzeszewska racząc pacjentów słodkościami sprawiły, że osoby chore chociaż na chwilę zapomniały o bólu i o tym co związane z chorobą. Najwięcej radości wywołały oczywiście wśród małych pacjentów oddziału dziecięcego, szczególnie przeżywających pobyt w szpitalu i walki o powrót do zdrowia.  

To kolejna  godna naśladowania inicjatywa studentek sanockiej Uczelni, które zawsze i chętnie biorąc udział w tego rodzaju akcjach nie pozostają obojętne na ludzką krzywdę i cierpienie.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz