Zamknij
14:24, 04.01.2019
Sukcesem SKŁ ?Górnik? Sanok zakończyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Warszawie. Sanocki klub podczas turnieju reprezentowało 8 zawodników. W kategorii U13 7. miejsce zajął Roch Maliczowski (trzykrotnie ósmy na 500m i siódmy na 1000m).Wśród 12-latków 1. miejsce zajął Szymon Hostyński (czterokrotnie pierwszy na podium w wyścigach na 500m). W tej kategorii czwarte miejsce zajął także reprezentant z Sanoka Patryk Kudła). Ósme miejsce przypadło Jagodzie Kopczak (7. i 9. na 300m oraz dwukrotnie 8. na 500m) w kategorii 11-latków. W tej samej kategorii 18. miejsce zajęła Maja Rysz. Pierwsze miejsce w kategorii U10 zajęła Julita Krawiec, która dwukrotnie jako pierwsza ukończyła metę pokonując 300m oraz zajęła 2. i 3. miejsce na 100m. Piąte miejsce zajęła Maja Pytlowany. Na 14 pozycji ukończyła Emilia Zając.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]