Zamknij

O nas

BGŻOptima należy do grupy BGŻ PNB Paribas. Bank oferuje w ramach BGŻ Optimy głównie produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Między innymi są to konta oszczędnościowe, które w przeciwieństwie do podobnych kont w innych bankach nie mają ograniczenia ilości darmowych przelewów w miesiącu kalendarzowym. Wypłat z konta oszczędnościowego w BGŻOptima dokonujemy na rachunek powiązany ? czyli rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas lub innym, dowolnym banku. Oprocentowanie konta oszczędnościowego ma charakter kilkuczłonowy ? mamy tu podstawowe oprocentowanie + oprocentowanie promocyjne dla nowych środków. Szczegółowe zasady naliczania odsetek dla kont oszczędnościowych można przeczytać na stronie BGŻOptima.

Oprócz kont w ofercie banku znajduję się też oczywiście lokaty ? w tym między innymi przeznaczone dla nowych klientów - Lokata Bezkarna i Bezkompromisowa uznawane za jedne z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku. Lokata Bezkompromisowa i Lokata Bezkarna są w pewnym sensie dla siebie alternatywnymi ponieważ można wybrać tylko jedną z nich, a wniosek o lokatę bezkarną lub lokatę bezkompromisową można złożyć tylko na etapie wnioskowania o konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, pod warunkiem, że w ciągu minimum jednego roku nie było się klientem BGŻ Optima. Recenzja Konta Oszczędnościowego z Lokatą Bezkarną lub Bezkompromisową plus opinie.

Poza produktami depozytowymi w ofercie BGZ Optima można znaleźć również produkty inwestycyjne i hybrydowe ? łączące w sobie ofertę depozytu w formie lokaty z inwestycją w fundusze inwestycyjne oraz produkty strukturyzowane.

Szczegóły oferty można sprawdzić na stronie BGŻOptima:

https://www.bgzoptima.pl

Infolinia:

801 280 280

+48 22 574 37 00

*Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.