Zamknij

O nas

Broker ubezpieczeń oraz agencja ubezpieczeniowa specjalizująca się w ubezpieczeniach na życie, pakietach medycznych, wyjazdowych, narciarskich i związanych z zagrożeniami wynikającymi z uprawiania sportów ekstremalnych. Ubezpieczeniach komunikacyjnych, często nazywanych też ubezpieczeniami samochodowymi - czyli AC, OC, NNW i Assistance, a także ubezpieczeniami mieszkaniowymi - czyli dotyczącymi domów i mieszkań.

Jako broker i agencja współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu klient ma pewność, że proponowana mu oferta wynika z rzetelnego porównania ofert większości znanych ubezpieczycieli, a porównujemy oferty aż 15-stu towarzystw.

Między innymi:
Ergo Hestia, PZU, HDI, Gothaer, MTU, AXA, LINK4, Generali, Proama, Compensa, Uniqa, Inter Risk, Aviva, Warta, Allianz.

Tym samym szukając oferty dla klienta mamy ogląd praktycznie całego rynku ubezpieczeń. Sam klient nie płaci nic za nasze usługi i nie wpływają na cenę ubezpieczenia dla klienta. Nasze wynagrodzenie pochodzi z prowizji od ubezpieczycieli. Dodatkowo jako agencja mamy dodatkowe zniżki, dzięki czemu klient może uzyskać nawet tańsze oferty niż na własną rękę kontaktując się z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Poza tym od razu porównujemy najlepsze oferty i przedstawiamy klientowi te najkorzsytniesjze zarówno pod względem cenowym i jak i w zakresie ochrony ubezpieczeniowej.

Poza wskazanymi powyżej rodzajami ubezpieczeń oferujemy również inne dostępne w ofertach powyższych towarzystw ubezpieczeniowych. Oferujemy również fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru ubezpieczenia odpowiedniego dla potrzeb konkretnego klienta. Do każdego klienta podchodzimy całkowicie indywidualnie.