Zamknij

21-latek chciał się zabić. Zareagował mieszkaniec Warszawy.

17:29, 07.09.2018 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

21-letni przemyślanin, za pośrednictwem portalu społecznościowego, powiedział mężczyźnie, z którym rozmawiał od kilku dni, że chce popełnić samobójstwo. Warszawiak od razu zadzwonił do dyżurnego przemyskiej komendy. Policjanci na podstawie przekazanych informacji ustalili szczegółowe dane i adres zamieszkania 21-latka. Na miejsce został skierowany patrol.

Wczoraj przed godz. 23, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Warszawy, że od kilku dni za pośrednictwem  znanego portalu internetowego rozmawia z nieznanym, młodym mężczyzną, najprawdopodobniej z ciężką depresją. W trakcie trwającej wcześniej video rozmowy, rozmówca oświadczył mu, że chce popełnić samobójstwo. Zgłaszający poinformował dyżurnego, że z danych konta swojego rozmówcy wnioskuje, że może to być mieszkaniec Przemyśla. Dodał również, że mowa mężczyzny jest niewyraźna, bardzo się jąka.

Po otrzymanym zgłoszeniu policjanci zaczęli weryfikować posiadane informacje w policyjny bazach, po czym ustalili, że osobą najbardziej odpowiadającą wskazanemu opisowi jest 21-letni mieszkaniec Przemyśla.

Pod ustalony adres skierowano policyjny patrol, który na miejscu zastał siedzącego w salonie przed laptopem mężczyznę, który był w trakcie video rozmowy ze zgłaszającym. Przemyślanin potwierdził funkcjonariuszom, że kilkanaście minut wcześniej oświadczył nieznajomemu mężczyźnie z Warszawy, że chciał popełnić samobójstwo.

W związku z zaistniałą sytuacja na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która przewiozła 21-latka do szpitala.

 

źr.: http://podkarpacka.policja.gov.pl

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%