Zamknij

REGION: Tragiczny finał wypoczynku nad wodą. Zmarł 42 latek, który wypadł z łódki

13:13, 28.07.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. Kamil Mielnikiewicz
REKLAMA

Zmarł mężczyzna, który wczoraj w godzinach wieczornych wypadł z łódki i wpadł do Wisłoku w Rzeszowie. 42 latek wraz z przyjaciółmi wynajmował domek letniskowy w tym rejonie. Niestety, mimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Wczoraj, około godziny 20, dyżurny rzeszowskiej policji został powiadomiony o tym, że na zbiorniku wodnym przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie wywróciła się łódka. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, ustalili, że łodzią pływało dwóch mężczyzn w wieku 33 i 42 lat. W pewnym momencie łódka wywróciła się i mężczyźni wpadli do wody. Młodszemu z nich udało się wydostać na brzeg o własnych siłach, natomiast 42 latek zniknął pod wodą. Osoby, które znajdowały się w pobliżu rozlewiska ruszyły na ratunek, wyciągnęły mężczyznę i zaczęły udzielać mu pomocy.

Załoga wezwanej na miejsce karetki pogotowia kontynuowała reanimację. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

Policjanci ustalili, że mężczyźni, którzy pływali łódką pochodzą z województwa lubelskiego. Wynajęli oni domek letniskowy i wypoczywali wraz ze znajomymi w rejonie Wisłoka.

Na miejscu pracowali policyjni technicy kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

(KMP Rzeszów)

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ABCABC

1 0

Czy ten czlowiek mial kamizelke ratunkowa ? Gdyby tak, to bylby dzis wsrod zywych.
MY, ludzie, powodujemy tyle problemow wlasna glupota. A szkoda. 16:01, 28.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%