Zamknij

Poszukiwany Jacek Jaworek przebywa na Podkarpaciu? Nowe doniesienia w sprawie

08:00, 22.08.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. policja.pl
REKLAMA

Cały czas trwają poszukiwania Jacka Jaworka, który zamordował trzy osoby. Najnowsze informacje wskazują na to, że mężczyzna przebywa na Podkarpaciu, w okolicy miejscowości Jodłowa w gminie Dębica.

Jak podaje portal debica24.eu, policja otrzymała zgłoszenie o możliwym miejscu pobytu Jacka Jaworka. Jeden z informatorów miał zauważyć mężczyznę bardzo podobnego do poszukiwanego w okolicy wysypiska śmieci w Jodłowej. Ponieważ nieopodal są pustostany, mógł się tam zatrzymać. Według informacji lokalnego portalu, na miejsce zadysponowało grupę antyterrorystów i drony. 

Policja zatrzymała dwie osoby, ale okazało się, że byli to przypadkowi mężczyźni, którzy zorganizowali sobie libację alkoholową. Po sprawdzeniu przez funkcjonariuszy zostali wypuszczeni.

10 lipca w miejscowości Borowce, niedaleko Częstochowy w domu jednorodzinnym wezwani do awantury domowej policjanci znaleźli ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone, przeżył tylko młodszy, 13-letni syn, który zdołał się najpierw ukryć, a potem uciec. Aktualnie jest poszukiwany listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, wystawiono za nim także czerwoną notę Interpolu. 16 lipca komendant wojewódzki policji w Katowicach wyznaczył też nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jaworka lub odnaleźć jego ciało.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%