Zamknij

Spalał śmieci, wywołał pożar

07:24, 04.07.2022 | .
Skomentuj KPP Lesko
REKLAMA

Policjanci interweniowali w związku z rozprzestrzeniającym się pożarem traw, do którego doszło w pobliżu budynku gospodarczego w miejscowości Cisna.  Mężczyzna, który zostawił palenisko bez nadzoru, został ukarany mandatem.

Policjanci z Posterunku Policji w Baligrodzie mł.asp. Marcin Pelc i st.sierż. Paweł Wątroba, podczas pełnienia służby w Cisnej, zauważyli, że z terenu jednej z posesji wydobywa się gęsty dym. Kiedy podjechali bliżej, okazało się, że na miejscu nie było żadnej osoby, która pilnowałaby rozprzestrzeniającego się pożaru traw. W związku z tym, że płomienie zaczęły sięgać budynku gospodarczego, funkcjonariusze błyskawicznie przystąpili do działania. Używając przedmiotów, które znaleźli na posesji ugasili pożar.

Następnie sprawdzili czy w budynku nie znajdowały się żadne osoby. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru. Na miejsce wezwano strażaków, którzy dogasili palenisko.

Wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia, policjanci ustalili, że pożar wywołał mężczyzna, który opiekował się posesją pod nieobecność właścicieli. Miał on spalać śmieci, a następnie pozostawić palenisko bez nadzoru i odjechać.

60-letni mieszkaniec powiatu leskiego został ukarany mandatem karnymi za sprowadzenie zagrożenia pożarowego oraz za termiczne przekształcanie odpadów.

Źródło: KPP Lesko 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%