Zamknij

Tour de Pologne - utrudnienia w ruchu

07.53, 02.08.2022 .
Skomentuj Materiały organizatora/KPP Sanok
REKLAMA

Już dzisiaj odbędzie się kolejny etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W związku z organizowanym wydarzeniem na terenie powiatu sanockiego będą występować utrudnienia w ruchu.

We wtorek, 2 sierpnia, odbędzie się IV etap „Tour de Pologne”, który przejedzie ulicami Sanoka. Wyścig rozpocznie się w Lesku o godz.12.25 i na teren powiatu sanockiego wjedzie do miejscowości Ropienka tuż przed godz. 16. 

Następnie peleton przejedzie przez Tyrawę Wołoską, Wujskie, Załuż, Bykowce, Sanok - ulicami: Przemyska Lwowska, Kolejowa, Jagiellońska, Kościuszki, Rymanowska, Rondo Beksińskiego, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Zamkowa.

Metę IV etapu zaplanowano na Rynku w Sanoku.

Utrudnienia na trasie przewiduje się w godzinach od 16 do 17.

Z uwagi na międzynarodowy charakter imprezy zawody odbędą się przy zamkniętym ruchu drogowym na czas przejazdu kolumny kolarskiej oraz pojazdów technicznych jak również wyłączenie odcinków ulic niezbędnych dla potrzeb organizatorów w granicach powiatu sanockiego.

Jednocześnie w godzinach 12.40 do 15.30 na ulicach Sanoka odbywać się będzie Tour de Pologne - Junior, który przejedzie ulicami: start - ul. Rynek,  następnie ul. 3 maja, Kościuszki, Mickiewicza, Szopena, Strzelców Podhalańskich, Żwirki i Wigury, Zamkowa oraz ściganie młodzików i młodziczek jak również żakow i żakini. Metę zaplanowano na Rynku.

Źródło: KPP Sanok 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

===SANOVIA LESKO======SANOVIA LESKO===

2 0

Lesko już zakorkowane, normalnie brakuje parkingów a dzisiaj to się dzieje cyrk !!! 08:43, 02.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DżekDżek

0 0

Brawo burmiszcz z Berezki. Tak trzymać . Wybory już wygrane... ale chyba w Berezce. 17:59, 02.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%