Zamknij

Motocyklista pędził 144 km/h . O prawie sto km za szybko

12.05, 22.09.2022 .
Skomentuj KPP Sanok
REKLAMA

Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze sanockiej grupy SPEED namierzyli kolejnych kierowców, którzy poruszali się z nadmierną prędkością. Rekordzistą okazało się motocyklista, który przy ograniczeniu do 50 km/h, pędził z prędkością 144 km/h.

W środę policjanci z sanockiej grupy SPEED, pełnili służbę na DW nr 886 w miejscowości Blizne, w powiecie brzozowskim. Funkcjonariusze zarejestrowali kolejne przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszystkie skutkowały zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami, wysokimi mandatami i punktami karnymi.

Przed godziną 9, policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 144 km/h. 38-letni mężczyzna niemal dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. W związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i 15 punktami karnymi.

Niewiele mniej na liczniku miał zatrzymany po godz. 12, kierowca volkswagena, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 129 km/h. 29-latek został ukarany mandatem w kwocie 2 500 złotych i 15 punktami karnymi.

Kilka minut wcześniej, funkcjonariusze zarejestrowali audi, którego kierowca miał na liczniku 106 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 26-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

Wszyscy mężczyźni stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. 

Źródło: KPP Sanok 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%