Zamknij

Kolejne kolarskie sukcesy sanockiego policjanta

12.20, 23.09.2022 .
Skomentuj KPP Sanok
REKLAMA

​Podinspektor Artur Wojtowicz - dyżurny z komendy powiatowej w Sanoku, od wielu lat uprawia sport. Jego pasją jest kolarstwo. Policjant osiąga coraz większe sukcesy i bierze udział w wielu wyścigach rowerowych. Z powodzeniem łączy wymagające treningi z niełatwą policyjną służbą. Na swoim koncie ma wiele medali z wyścigów.

Podinspektor Artur Wojtowicz w policji pełni służbę od 28 lat. Obecnie jest dyżurnym w sanockiej komendzie. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach i wydziałach. Zdobytą wiedzę oraz doświadczenie wykorzystuje podczas pełnionej służby na stanowisku kierowania. 

Swoją kolarską  pasję godzi z policyjną służbą. Początkowo jeździł na własne, mało wymagające i krótkie trasy. Dziś dziennie pokonuje kilkadziesiąt kilometrów. Trenuje i na bieżąco startuje w różnych wyścigach. Ogromną przyjemnością są dla niego górskie wyścigi. W ubiegłym roku zdobył trzecie miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Funkcjonariusz znalazł się także wśród laureatów XVII Plebiscytu Czytelników Tygodnika Sanockiego na Najpopularniejszych Sportowców Sanoka „Złota Dziesiątka 2021”.

- W miniony weekend w Dobczycach k/Krakowa, odbyła się kolarska impreza „Majka Days 2022”. W kolarskich zmaganiach nie zabrakło policyjnego pasjonata sportu. Po raz kolejny Artur Wojtowicz zakończył zawody sukcesem, zajmując miejsca na podium - na dystansie Medio zdobył trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast w kategorii policjanci, był drugi - czytamy na stronie KPP Sanok. 

- Naszemu koledze życzymy dalszych sukcesów sportowych, startów w wymarzonych wyścigach i spełnienia w pracy zawodowej - napisali funkcjonariusze KPP Sanok. 

Źródło: KPP Sanok

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%