Zamknij

Zaginęła 15-letnia Krośnianka. Apel o pomoc w poszukiwaniach

09.13, 30.09.2022 .
Skomentuj „Poszukiwani, Zaginieni Cały Świat”/Facebook.com
REKLAMA

15-letnia Izabela Buczyńska z Krosna 21 września wyszła z mieszkania na Osiedlu Tysiąclecia i do tej pory nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Bliscy zaginionej apelują o pomoc w poszukiwaniach. 

Jak czytamy na stronie „Poszukiwani, Zaginieni Cały Świat” na Facebooku, “15-letnia Izabela Buczyńska 21 września samowolnie pod nieobecność pozostałych domowników oddaliła się z miejsca zamieszkania na Osiedlu Tysiąclecia w Krośnie. Po raz ostatni widziana była tego samego dnia przy ulicy Magurów. Nastolatka do obecnej chwili nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała również kontaktu z rodziną ani z przyjaciółmi, a jej aktualne miejsce pobytu oraz jej dalsze losy pozostają nieznane. Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i bardzo za nią tęsknią, proszą również wszystkich o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu nastolatki”. 

Rysopis zaginionej nastolatki: Iza ma 170 cm wzrostu, jest szczupła. Ma długie, ciemne włosy. Nie wiadomo jak była ubrana w dniu zaginięcia. 

- Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat losów zaginionej nastolatki lub takie, które mogłyby się przyczynić do jej odnalezienia lub ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu, proszony jest o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie pod numerem telefonu: 47 828 33 10 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Można również kontaktować się pisząc na #PoszukiwaniZaginieniCałyŚwiat

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%