Zamknij

Policyjni kontrterroryści pomocnikami Mikołaja

18.18, 06.12.2022 . Aktualizacja: 18.18, 06.12.2022
Skomentuj KWP Rzeszów
REKLAMA

​Policyjni „komandosi” mają za sobą wiele akcji, ale ta była szczególna. Rzeszowscy kontrterroryści, jako pomocnicy Mikołaja, odwiedzili Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie. Zjeżdżali z dachu na linach, żeby przekazać dzieciom mikołajkowe prezenty. Pomocnikami Mikołaja byli także policyjny robot pirotechniczny i Myszka Miki, którzy rozdawali prezenty po szpitalnych salach.

​6 grudnia święty Mikołaj przychodzi do dzieci, czasami robi to za pośrednictwem swoich pomocników. Dziś w rolę tych pomocników wcielili się policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie, policyjny robot i Myszka Miki.

​Funkcjonariusze odwiedzili małych pacjentów na dziecięcych oddziałach Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Prezenty dla dzieci zostały przekazane w niecodzienny sposób. Policjanci zjeżdżali z dachu na linach, pozdrawiali dzieci przebywające na oddziale i przekazali im prezenty. Policyjny robot pirotechniczny, któremu towarzyszyła Myszka Miki, również rozdawali prezenty dzieciom, kóre przebywały na szpitalnych salach.

​Wizyta policjantów wywołała duże poruszenie wśród małych pacjentów. Dzieci najwyraźniej były zaskoczone, ale i bardzo zadowolone z wizyty funkcjonariuszy.

​Największym podziękowaniem ze strony maluchów były uśmiechy na ich twarzach, a policjanci kolejny raz udowodnili, że mają wielkie serca.

​Opracował: Zespół Prasowy KWP w Rzeszowie.

 

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%