Zamknij

Zatrzymano luksusowe BMW skradzione z hiszpańskiej wypożyczalni

11:42, 23.09.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Międzynarodowa akcja służb – zatrzymano luksusowe bmw warte 500 tys. złotych

 

Współdziałanie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z hiszpańską i polską Policja doprowadziło do zatrzymania luksusowego BMW wartego pół mln złotych. Pojazd będący własnością hiszpańskiej wypożyczalni został wynajęty na podstawie fałszywych dokumentów.

 

Informację o luksusowym BMW model 745 (rok prod. 2019) pochodzącym z przestępstwa pozyskali w miniony piątek (20 września) funkcjonariusze SG z Zespołu ds. Przeciwdziałania Przestępczości Samochodowej działającego w Bieszczadzkiego Oddziale Straży Granicznej.  

 

Hiszpańscy policjanci zwrócili się do bieszczadzkich strażników z prośbą o wsparcie w zatrzymanie pojazdu, który jak wskazywał zamontowany w nim GPS, znajduje się na terytorium Polski.

 

Pojazd wyprodukowany niespełna 5 miesięcy temu jest własnością hiszpańskiej wypożyczalni samochodów. Ustalono, że osoba wynajmująca wykorzystała fałszywe dokumenty dlatego zgłoszono kradzież.

 

Funkcjonariusze SG niezwłocznie zainicjowali skoordynowane działania. Informacja został rozesłana na przejścia graniczne. Poinformowano również policjantów z Komendy Powiatowej w Wołominie. To w tym mieście zgodnie z danymi o lokalizacji znajdował się pojazd.  

 

Już po kilkunastu minutach na miejscu był już patrol policji, który zabezpieczył pojazd. Funkcjonariusze kontynuują  działania zmierzające do ustalenia osób zaangażowanych w sprawę.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz