Zamknij

Kierowca autobusu

Nr oferty: StPr/22/0691Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prowadzenie autobusu liniowego na liniach miejskich i podmiejskich, zgodnie z zasadami ruchu drogowego Bezpieczne, punktualne wykonywanie przewozów pasażerskich na liniach komunikacyjnych Spółki Prawidłowa eksploatacja prowadzonego autobusu, dbanie o powierzone mienie Obsługa pasażera (informacja, sprzedaż biletów) Informowanie o zauważonych na trasie nieprawidłowościach oraz usterkach pojazdu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D
    • Prawo jazdy kat. D
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Punktualność i dyspozycyjność [Umiejętność 1] : Zdyscyplinowanie i odpowiedzialność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Grzegorz Petryk
      Numer telefonu: 134647841
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      do uzgod.
      StPr/22/0723
      data rozpoczęcia pracy od 04.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/22/0725
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Produkcja dań zgodnie z obowiązującymi standardami
      StPr/22/0721
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2022

      StPr/22/0714
      data rozpoczęcia pracy od 28.09.2022
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      StPr/22/0716

      szczegóły dotyczące oferty dostępne pod adresem: https://nabory.kprm.gov.pl/podkarpackie/sanok/specjalista,106991,v7
      StPr/22/0718
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2022

      StPr/22/0711
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2022
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      według programu stażu
      StPr/22/0708
      data rozpoczęcia pracy od 17.10.2022

      StPr/22/0705

      StPr/22/0704