Zamknij

Ślusarz-spawacz

Nr oferty: StPr/22/0837Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gen. Leopolda Okulickiego 8, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Branża metalowa, produkcja segmentów ogrodzeniowych, bram przesuwnych oraz ślusarski budowlanej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną – metoda MMA
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego jako spawacz.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WIESŁAW KIJOWSKI PROFIL - PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gen. Leopolda Okulickiego 8, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Wiesław Kijowski
      Numer telefonu: 605269836
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      do uzgodnienia
      StPr/22/0885
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      StPr/22/0886
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 510 PLN

      Do uzgodnienia, prace porządkowe obiektów biurowych.
      StPr/22/0887
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2023
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Inwentaryzator
      147/12/2022
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Konfekcjoner odzieży - składanie ubrań
      146/12/2022

      Pracownik produkcji - Wytłaczarkowy
      144/12/2022
      wynagrodzenie od od 20,92 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni chińskiej oraz regionalnej syczuańskiej.
      StPr/22/0872
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
      wynagrodzenie od od 23,5 PLN

      Szlifowanie i klejenie stopni schodowych oraz desek. Pomoc przy pracach stolarskich.
      StPr/22/0876

      Sprzedawca
      143/11/2022

      Demontaż samochodów
      StPr/22/0871
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN