Zamknij

Konstruktor

Nr oferty: StPr/22/0840Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1000-lecia 84, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących procesów technologicznych w celu zwiększenia wydajności i produktywności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
    Uprawnienia:
    • Znajomość przyrządów pomiarowych, rysunku technicznego
      Wymagania pożądane
      • Znajomości programów CAD i CAM
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: TESTMER WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 1000-lecia 84, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: Rafał Rakoczy
        Numer telefonu: 698641041
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        do uzgodnienia
        StPr/22/0885
        data rozpoczęcia pracy od 15.12.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        StPr/22/0886
        wynagrodzenie od od 3 010 do 3 510 PLN

        Do uzgodnienia, prace porządkowe obiektów biurowych.
        StPr/22/0887
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2023
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        Inwentaryzator
        147/12/2022
        data rozpoczęcia pracy od
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        Konfekcjoner odzieży - składanie ubrań
        146/12/2022

        Pracownik produkcji - Wytłaczarkowy
        144/12/2022
        wynagrodzenie od od 20,92 PLN

        Pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni chińskiej oraz regionalnej syczuańskiej.
        StPr/22/0872
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
        wynagrodzenie od od 23,5 PLN

        Szlifowanie i klejenie stopni schodowych oraz desek. Pomoc przy pracach stolarskich.
        StPr/22/0876

        Sprzedawca
        143/11/2022

        Demontaż samochodów
        StPr/22/0871
        wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN