Zamknij

Pracownik gospodarczy

Nr oferty: StPr/22/0847Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lipińskiego, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: prace porządkowe, zamiatanie, koszenie, odśnieżanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Karabela" sp.z.o.o Przedstawicielstwo Krosno
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Sokola 14, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Czaja
    Numer telefonu: 134374260
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    do uzgodnienia
    StPr/22/0885
    data rozpoczęcia pracy od 15.12.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    StPr/22/0886
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 510 PLN

    Do uzgodnienia, prace porządkowe obiektów biurowych.
    StPr/22/0887
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2023
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    Inwentaryzator
    147/12/2022
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Konfekcjoner odzieży - składanie ubrań
    146/12/2022

    Pracownik produkcji - Wytłaczarkowy
    144/12/2022
    wynagrodzenie od od 20,92 PLN

    Pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni chińskiej oraz regionalnej syczuańskiej.
    StPr/22/0872
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
    wynagrodzenie od od 23,5 PLN

    Szlifowanie i klejenie stopni schodowych oraz desek. Pomoc przy pracach stolarskich.
    StPr/22/0876

    Sprzedawca
    143/11/2022

    Demontaż samochodów
    StPr/22/0871
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN