Zamknij

Pedagog

Nr oferty: StPr/23/0017Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Szopena 10, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: praca w Ośrodku dla dzieci jako terapeuta środowiskowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 775 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 38-700 Moczary 44, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Joanna Stefańska
    Numer telefonu: 885639383
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    do uzgodnienia
    StPr/23/0028
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    Wsparcie produkcji, prace manualne, montowanie gumowych elementów na matalowe profile. Praca łatwa ale ciężka fizycznie.
    StPr/23/0026
    data rozpoczęcia pracy od 27.01.2023
    wynagrodzenie od od 26 PLN

    do uzgdnienia
    StPr/23/0024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Lamowanie szycie proste strobel zygzak
    StPr/23/0006
    data rozpoczęcia pracy od 30.01.2023

    StPr/23/0022
    wynagrodzenie od od 4 650 PLN

    Montaż listew z zabezpieczających z kolcami
    StPr/23/0020

    praca w Ośrodku dla dzieci jako terapeuta środowiskowy
    StPr/23/0017
    wynagrodzenie od od 5 775 PLN

    Kierowca kat. B - Dostarczanie posiłków z restauracji do klientów
    7/1/2023
    data rozpoczęcia pracy od

    Dostarczanie pojazdów do paczkowania. Paczkowanie i załadunek paczkowanych samochodów z przygotowaniem do tarnsportu jako odpad. Prowadzenie ewidencji spakowanych i przekazanych samochodów.
    StPr/23/0010
    data rozpoczęcia pracy od 23.01.2023

    Pomoc przy przecieraniu dłużycy na traku taśmowym.
    StPr/23/0003
    data rozpoczęcia pracy od 09.01.2023
    wynagrodzenie od od 30 PLN