Zamknij

MONTER POCHŁANIACZY

Nr oferty: StPr/24/0141Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Okulickiego 10, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: PRACA NA TAŚMIE, MONTOWANIE, SKŁADANIE Z KOMPONENTÓW OKAPÓW, POCHŁANIACZY
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Ciarko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Okulickiego 10, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: GABRIELA KOCZERA-PIETRZKIEWICZ
    Numer telefonu: 134653505
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ELEKTRYCZNYCH
    StPr/24/0207
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    - wykonywanie przyłączy elektroenergetycznych - wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach
    StPr/24/0208
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 6 500 PLN

    Pracownik restauracji - praca stała lub dorywcza
    311800
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 25,25

    Wymagany na danym stanowisku - szwaczki maszynowej
    StPr/24/0200
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Spawacz
    311663
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 090

    Sprzątaczka biurowa
    311644
    wynagrodzenie od od 4 242

    Pracownik ochrony fizycznej na imprezach masowych
    311623
    wynagrodzenie od od 27,7

    według programu styażu
    StPr/24/0190
    data rozpoczęcia pracy od 22.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    1. Wykonywanie przyłączy światłowodowych. 2.Spawanie światłowodów. 3. Serwisowanie światłowodowych linii abonenckich. 4. Montaż instalacji teletechnicznych. 5. Podwieszanie światłowodów na słupy telekomunikacyjne. 6. Wykonywanie pomiarów światłowodów z użyciem specjalistycznych mierników. 7. Montaż i konfiguracja urządzeń oraz usług telekomunikacyjnych u abonentów (modemy, routery, dekodery TV).
    311290
    wynagrodzenie od od 4 800 do 5 200

    Kierowca dostawca kat. B
    311260