Zamknij

Specjalista ds. diagnostyki sieci wod. - kan.

Nr oferty: StPr/19/0927Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Praca biurowa i w terenie, diagnostyka sieci wod. - kan.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • Biegła obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : czytanie map
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Rafał Fuksa
      Numer telefonu: 134647862
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      przygotowywanie posiłków
      StPr/19/0963
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Szczegółowe informacje dostepne są na stronie http://www.straz.sanok.pl Dokumenty należy składać do 15.10.2019
      StPr/19/0965
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019

      do uzgdn.
      StPr/19/0951
      wynagrodzenie od 7 300 - 8 000 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/19/0960
      data rozpoczęcia pracy od 13.09.2019
      wynagrodzenie od 3 900 - 5 300 PLN

      Utrzymywanie czystości pomieszczeń
      StPr/19/0952
      wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych
      StPr/19/0956

      Montażysta wyrobów poliamidowych
      StPr/19/0943

      StPr/19/0946
      data rozpoczęcia pracy od 20.10.2019

      wg programu stazu
      StPr/19/0934
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/19/0936
      data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN