Zamknij

Topiarz szkła

Nr oferty: StPr/19/1030Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Okulickiego 24, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Obsługa i nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową wanny szklarskiej. Przygotowanie zestawu do wytopu szkła wg proporcji wagowych. Dokonywanie zasypu zestawu szklarskiego do wanny w celu uzupełnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HUTA SZKŁA "JUSTYNA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Okulickiego 24, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Jakub Kikta
    Numer telefonu: 134643910
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Pomoc przy montażu okapów
    StPr/19/1044
    data rozpoczęcia pracy od 22.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pomoc przy lakierowaniu
    StPr/19/1045

    Kontrola ruchu przemieszczających się osób do i z budynku, pojazdów wyjeżdżających i wjeżdżających na teren oraz ochrona budynku i mienia. Obsługiwanie bramy wjazdowej, obserwacja obrazu z kamer telew
    StPr/19/1042
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019

    Do uzgodnienia
    StPr/19/1036
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2019
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    StPr/19/1037
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    Dozorca
    102/10/2019
    data rozpoczęcia pracy od

    Konserwacja wyrobów stalowych (malowanie).
    StPr/19/1034
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019

    do uzgodnienia
    StPr/19/1035
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Obsługuje urządzenia do oddzielania kapy od wyrobów lub rozdzielania wyrobów o przekroju kołowym metodą płomieniową, a także obsługuje zatapiarki do płomieniowego zatapiania obrzeży wyrobów szklanych.
    StPr/19/1029
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Obsługa i nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową wanny szklarskiej. Przygotowanie zestawu do wytopu szkła wg proporcji wagowych. Dokonywanie zasypu zestawu szklarskiego do wanny w celu uzupełnienia
    StPr/19/1030
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN